تبلیغات
جزیره دانلود - دانلود نسخه 32 و 64 بیتی برنامه امنیتی اسمارت سکیوریتی: ESET Smart Security 4.2.35.0 Retail 32-Bit/64 Bit

به دوستان خود بگویید تا به جزیره بیایند

 

دانلود نسخه 32 و 64 بیتی برنامه امنیتی اسمارت سکیوریتی: ESET Smart Security 4.2.35.0 Retail 32-Bit/64 Bit

 

نوع مطلب :برنامه های امنیتی ،

نوشته شده توسط:behnam abbassi

امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت و نرم افزارهای مختلف نیاز به امنیت بیش از پیش احساس می شود . با پیشرفت علم نرم افزار و تولید شدن نرم افزار های مختلف از سوی شرکت های معتبر و یا حتی توسط بسیاری از خود کاربران اینترنت همه ی افراد را ملزم به نصب یک آنتی ویروس بسیار خوب می نماید . هر چند که با نصب یک آنتی ویروس خوب هم هنوز امنیت 100 % نیست . علاوه بر نصب یک آنتی ویروس خوب از یک شرکت معتبر لازم است آن را آپدیت نیز نمایید تا بتواند جدیدترین ویروس ها را نیز شناسایی نماید . نرم افزارهای فراوانی هر روزه ساخته می شوند و در اینترنت قرار می گیرند و به صورت های مختلف انتشار می یابند . اما ما نمی توانیم تشخیص دهیم که کدام یک عاری از ویروس است . به شما پیشنهاد می کنیم که فقط نرم افزارهای معروف و معتبر را نصب نمایید اگر چه آنتی ویروستان هم آپدیت باشد . وبلاگ نرم افزارهای روز در زمینه ی امنیت کاربران خود آنتی ویروس های ارزشمندی را همواره ارائه می کند . یکی از بهترین آنتی ویروس های حال حاضر جهان را که برنده ی جوایز بسیاری شده است را در ادامه به شما معرفی می کنیم .

NOD32 ESET Smart Security 4.0.474 کامل ترین محصول امنیتی شرکت Eset می باشد که در آن تمام قابلیت های یک برنامه امنیتی مانند آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال را جمع آوری کرده است . این محصول شرکت Eset یکی از پرطرفدارترین ها می باشد . یکی از دلایل موفقیت این نرم افزار این است که این نسخه دارای تمام ابزارهای لازم برای یک کاربر که هم می خواهد سیستمش در برابر ویروس های رایانه ای و فایل های مخرب اینترنتی محفوظ باشد ، بسیار مناسب است . در ضمن استفاده کم از سیستم و کم نشدن سرعت سیستم و هنگ نکردن پیاپی سیستم در هنگامی که آنتی ویروس در حال فعالیت می باشد ، باعث شده که کاربر احساس راحتی را در هنگام استفاده از یک آنتی ویروس قوی و سبک را به این نرم افزار داشته باشد . در این دنیای پر از ویروس استفاده از چنین برنامه هایی ضروری می باشد . با نرم افزار Eset Smart Secuirty دیگر نگران ورود ویروس های رایانه و اینترنتی نباشید . این نرم افزار در هر لحظه سیستم شما را چک کرده و دیگر نیازی نیست شما خودتان بخش های مختلف سیستم را هر لحظه اسکن کنید . با Live Scan نود32 دیگر احتیاجی به این کارها نیست . این نرم افزار آخرین نسخه می باشد که در دیتابیس آن روش های شناسایی و از بین بردن آخرین ویروس های رایانه ای قرار دارد . در ضمن حجم آپدیدت های این نرم افزار بسیار پایین بوده و شما توانایی آپدیت روزانه این برنامه امنیتی را دارید

- نرم افزار امنیتی کامل Eset Smart Security دارای بخش های زیر می باشد :
نرم افزار Smart Security یکی از قدرتمندترین های عرصه امنیت رایانه در اینترنت و همچنین رایانه است . این نرم افزار از چهار بخش Antivirus و Antispyware و Firewall  و Antispam تشکیل شده است که باعث می شود شما با نصب این نرم افزار دیگر نیازی به برنامه های امنیتی دیگر نداشته باشید . هریک از بخش های این نرم افزار قدرتمند قابلیت های فراوانی دارند .
-  ESET NOD32 Antivirus
بخش آنتی ویروس با راه اندازی سیستم شروع به کار می کند و لحظه به لحظه  سیستم شما را چک کرده و در صورت یافتن فایل مخرب و ویروس سریعا آن را پاک می کند . دیگر لازم نیست شما فایل هایتان را اسکن کنید . این بخش در هر لحظه همه سیستم را اسکن می کند بدون اینکه شما احساس کنید که سرعت سیستم پایین آمده است . در ضمن بخش آنتی ویروس نود32 بسیار قدرتمند می باشد و اکثر ویروس های موجود را شناسایی و حذف می نماید . همچنین در هنگام اتصال USP ها به کامپیوتر سریعا نرم افزار فعال شده و محیط های حساس را چک می نماید .
- ESET NOD32 Antispyware
این بخش وظیفه چک کردن سیستم در هنگام اتصال به اینترنت و جلوگیری از وارد شدن اسپم ها و هرزنامه هاست که از طریق ایمیل های مخرب را دارد . در واقع اسپم ها باعث کند شدن سیستم و برخی از خرابکاری ها امنیتی و در نهایت از بین بردن اطلاعات سیستم می شود .
- ESET Personal Firewall
دیوار آتش یکی از مهم ترین بخش های هر نرم افزار امنیتی است . این بخش یک دیوار مجازی ایجاد می کند که کنترل ورود و خروج اطلاعات را از کامپیوتر شما در دست دارد . در واقع دیوار آتش زمانی به کار می افتد که شما به اینترنت متصل می شوید و شروع به گردش در اینترنت می نمایید . این قسمت از ورود هکران و فایل های مخرب تروجان و کرم ها به شدت جلوگیری می کند . برای اتصال به اینترنت حتما به این بخش احتیاج دارید که در برنامه کامل Smart Security این بخش موجود است .
- ESET Anti Spam
بخش جلوگیری از ورود انواع اسپم ها مانند اسپم ایمیل ها که با کنترل نرم افزارهایی که به نوعی یکی از راه های ورود انواع اسپم ها هستند ، از ورود این گونه از عملیات های مخرب جلوگیری می کند .

ویژگی های برنامه ESET Smart Security Home Edition 4.2.35 Final   :
- کنترل برنامه های سیستم برای جلوگیری از ارسال بدون اطلاع اطلاعات به اینترنت
- کنترل دسترسی های خارج به داخل سیستم شما
- دارای امکان انتخاب حالات تعاملی (Interactive) و خودکار (Automatic) برای کار
- امکان شناسایی برنامه های مخرب اعم از Worm و Trojan و Rootkit و Spyware و ...
- امکان شناسایی ایمیل های Spam در Outlook Express و برنامه های مدیریت ایمیل
و ...

تغییرات نسخه 4:
- پشتیبانی از UAC در ویندوز ویستا
- پشتیبانی از Windows Live Mail در ویندوز ویستا
- شناسایی برنامه های بیشتر برای تعریف Rule برای آنها به صورت خودکار
و ....

 برای بدست آوردن Username و Password از برنامه MiNODLogin که در سایت موجود است استفاده کنید.

 نکات:
- این برنامه با هیچ کرکی به درستی کار نمی کند و تنها راه استفاده از Username‌ و Password می باشد.
- این نسخه مخصوص ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی می باشد.
- برنامه از جهت Update‌ شدن تست شده است.
- این نسخه بعد از نصب و بدون به روز رسانی تا 9 آوریل 2009 به روز است و کلیه ویروس های جدید را شناسایی می کند و می توانید از آن بر روی سیستم هایی که امکان اتصال به اینترنت را ندارند استفاده کنید.

 

http://www.sv3r.com/mm/Eset-Smart-Security-PL,images_big,19,5907035643415.jpg


ESET Smart Security 4.2.35.0 Retail 32-Bit/64 Bit l 41/45 MBESET Smart Security is a tightly integrated solution designed to protect computers from a range of threats. Built on the award-winning ESET NOD32® Antivirus and its powerful ThreatSense® engine, ESET Smart Security provides antispyware, antispam and customized firewall features. Utilizing ThreatSense — the industry's most advanced heuristics — the window of vulnerability between virus outbreak and signature update is reduced.


 
http://www.sv3r.com/mm/Eset-Smart-Security-PL,images_big,19,5907035643415.jpg


ESET Smart Security 4.2.35.0 Retail 32-Bit/64 Bit l 41/45 MBESET Smart Security is a tightly integrated solution designed to protect computers from a range of threats. Built on the award-winning ESET NOD32® Antivirus and its powerful ThreatSense® engine, ESET Smart Security provides antispyware, antispam and customized firewall features. Utilizing ThreatSense — the industry's most advanced heuristics — the window of vulnerability between virus outbreak and signature update is reduced.

The key advantage of this approach is that individual protection modules are able to communicate together seamlessly, to create unparalleled synergy to improve the efficiency and effectiveness of protection. Moreover, the integrated architecture guarantees optimal utilization of system resources, so ESET Smart Security continues ESET's well know reputation for providing rock solid security in a small footprint that will not slow down an individual's computer.

ESET Smart Security provides:
* Proactive Protection: award winning ThreatSense technology combines multiple layers of detection protecting you from Internet threats before it is too late. The included antispam and personal firewall features provide you with a total security solution.
* Precise Detection: ESET accurately identifies known and unknown threats. It consistently wins top awards from testing labs and is recognized for having zero false positives.
* Lightweight Design: Smart Security requires less memory and CPU power, allowing your computer to run fast, making more room for games, web browsing, and emailing.
* Fast Scanning Speeds: ESET Smart Security is a highly efficient program ensuring fast file scanning and product updates, while running quietly in the background.

ESET Smart Security is a new product designed to provide comprehensive protection against a variety of threats. It features the following:
• The next version of ESET's anti-malware engine with comprehensive protection against adware, rootkits, spyware, Trojan horses, viruses, worms and other types of malicious software
• A personal firewall with port stealthing and advanced filtering features
• An antispam filter with Bayesian filtering, whitelisting and blacklisting.

ESET NOD32 Antivirus + Antispyware
• This component is in fact an improved version of the award-winning scanning engine of NOD32 Antivirus v2.7. With respect to program's unprecedented scanning speed, the following improvements have been made:
• Improved system of cleaning and deleting infiltrations. The antivirus system now intelligently cleans and deletes infiltrations with no need for user interaction.
• Computer scan can be run in background in order to use only a part of system resources. Thus scanning will not affect the
performance of your computer and you will be able to work on it as usual.
• The resident protection supports archive scanning.
• Update optimization, smaller update package size than in version 2.7, more effective management and protection of update files against damage.
• Email protection for users of Outlook Express.

ESET Personal Firewall
• Firewall monitors all traffic between a protected computer and other computers in the local network and in the Internet. High quality protection is provided by the following functions:
• Scanning of application protocols HTTP and POP3 (used for Internet browsing and for retrieving email from servers) for infiltrations.
• Checking low-level network communication which helps to avoid many of various remote attacks.
• Ability to recognize the character of network connections established by various types of infiltrations and ability to automatically terminate them.
• Filtering of incoming and outgoing communication based on user defined rules.
• Monitoring changes in executable files.
• Interactive and automatic mode. The former enables you to create your own filtering rules, the latter filters all communication automatically.

ESET Anti Spam
• ESET Anti Spam serves to filter unsolicited email, which makes your work with email more effective. The key features of the ESET Anti Spam are:
• Support for the RCF email format
• Supports several scanning techniques including the combination of Bayesian filter, virus signatures and user defined rules.
• Supports the creation of Blacklist and Whitelist.
• Integration with the Microsoft Outlook messaging and collaboration client.
• Ability to control multiple messages simultaneously.

If you are interested in computer security and would like to get a chance to influence the development of ESET's security systems, we invite you to join our Early Access program. Gain early access to the latest technology in beta and release candidate stages.

Changes in ESET Smart Security 4.2.35:
    * Fix: Issues with HTTP scanner with longer domain names ( support for length of domain name to 256 characters)
    * Fix: Issues after PC restart when firewall system integration is "only scan application protocols"
    * Fix: When ESS installed with disabled FW, dialog about trusted networks not displayed
    * Fix: Installation of ESS using Remote Desktop; after selecting firewall's "Interactive mode", the session will interrupt
    * Fix: Long file name makes trouble with logs in "document protection enabled" mode
    * Fix: Scan profile settings not retained after reinstallation
    * Fix: Open ESI log of EAV doesn't work on Microsoft Windows NT4.0
    * Fix: Not possible to save EAV's ESI log and export service script on Microsoft Windows NT4.0
    * Fix: Wrong settings imported from ESS configuration cause problems in EAV
    * Fix: All ESI logs are lost after upgrade from V4 to V4.2
    * Fix: Impossible to delete the on-demand Scan Log in ESS
    * Fix: Fixed ceasing of scan tasks when logged in as standard user
    * Fix: Minor issues with Trusted zone conversion from older to newer version
    * Fix: Unification of behavior when disabling some parts of EAV/ESS/EMS in the main settings window
    * Fix: Possible to delete log of a running on-demand scan
    * Fix: X64 Vista + win7: UAC appears when opening ESI log from ESS/EAV GUI
    * Fix: Minor Thunderbird and Outlook issues

Homepage - http://www.eset.com
 
 
Download Links:

ESET Smart Security 4.2.35.0 Final RETAIL (32bit)

HotFile

RapidShare

ESET Smart Security 4.2.35.0 Final RETAIL (64bit)

HotFile

RapidShare
برنامه ‌آموزشی صفر ویك كاری از شبكه 7 سیما چهارشنبه 3 آذر 1389
آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 بدون اتصال به اینترنت آپدیت 3 آذر ماه هشتاد و نه : NOD32 2.7 Offline Updater 5644 - 0101124 چهارشنبه 3 آذر 1389
آنتی ویروس همراه NOD32 On-Demand Scanner بدون نیاز به نصب: Eset NOD32 On-Demand Scanner 5644 (20101124) Portable چهارشنبه 3 آذر 1389
آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 بدون اتصال به اینترنت آپدیت 5 آبان ماه هشتاد و نه : ESET NOD32 4ESET NOD32 Offline Update 5565 + Keys - چهارشنبه 5 آبان 1389
دانلود برنامه دانلود Key های جدید محصولات آویرا از اینترنت با Avira Key Finder 2.3 چهارشنبه 5 آبان 1389
آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 بدون اتصال به اینترنت آپدیت 5 آبان ماه هشتاد و نه :ESET NOD32 Offline Updater 5567 - 20101027 چهارشنبه 5 آبان 1389
شناسایی و حذف ابزار جاسوسی با Spyware Doctor 2011 8.0.0.606 سه شنبه 20 مهر 1389
دانلود دیسک نجات آنتی ویروس NOD32 جهت اسکن و از بین بردن ویروسها در حالت بوت به روز شده تا تاریخ 20 مهر 89 سه شنبه 20 مهر 1389
آپدیت آفلاین آنتی ویروس نود 32 بدون اتصال به اینترنت آپدیت 20 مهر هشتاد و نه : ESET NOD32 Offline Updater 11 Oct 2010 سه شنبه 20 مهر 1389
دانلود تصاویر معماری شهرهای دنیا: Architecture of cities Wallpaper Part 128 سه شنبه 20 مهر 1389
کسب درآمد واقعی و 100% تضمین شده از اینترنت ! جمعه 19 شهریور 1389
نسخه جدید مرورگر قدرتمند گوگل کروم Google Chrome 7.0.503.0 پنجشنبه 11 شهریور 1389
مدیریت و کنترل استفاده از کامپیوتر Salfeld Child Control 2010 10.400.0.0 پنجشنبه 11 شهریور 1389
مدیریت و افزایش سرعت دانلود با نرم افزار رایگان Orbit Downloader پنجشنبه 11 شهریور 1389
بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر با Uniblue SpeedUpMyPC 2010 4.2.7.4 چهارشنبه 10 شهریور 1389
حذف ویروس و تروجان با Ashampoo Anti-Malware 1.2.1 چهارشنبه 10 شهریور 1389
Bitdefender Internet Security 2010 v13.0.15 چهارشنبه 10 شهریور 1389
نرم افزار معروف و قدرتمند ویرایشگر متن IDM UltraEdit 16.20.109 چهارشنبه 10 شهریور 1389
مجبوب ترین دانلود منجر دنیا با 175 میلیون کاربر: Download Accelerator Plus v9.5.0.2 Final چهارشنبه 10 شهریور 1389
افزایش سرعت سیستم با PGWare PCBoost 4.8.30.2010 چهارشنبه 10 شهریور 1389
لیست آخرین پستها